Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Однотонні чорні джинси Palazzo із зав'язками на поясі - чорний цвет, 34р (є розміри)
Нет в наличии
Код:003771401
Характеристики Однотонні чорні джинси Palazzo із зав'язками на поясі - чорний цвет, 34р (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застежка | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | Новое |
| Розмір жіночого одягу | 34 |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | палаццо |
| Тканина | Джинс |
| Розмір на фото | 34 |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Джинси |
| Ширина по стегнам | 34 - 56см; 36 - 58см; 38 - 60см; 40 - 62см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 114см; 36 - 114см; 38 - 114см; 40 - 114см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 85см; 36 - 85см; 38 - 85см; 40 - 85см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 37см; 36 - 39см; 38 - 41см; 40 - 43см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонні чорні джинси Palazzo із зав'язками на поясі - чорний цвет, 34р (є розміри)
Однотонні чорні джинси Palazzo виконані у широкому прямому фасоні, що красиво подовжує силует та дарує комфорт у щоденному носінні. Модель має високу посадку, завдяки якій гарно підкреслює талію та сидить особливо зручно.
Спереду передбачені врізні кишені, а ззаду — акуратні накладні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонні чорні джинси Palazzo із зав'язками на поясі - чорний цвет, 34р (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Однотонні чорні джинси Palazzo із зав'язками на поясі - чорний цвет, 34р (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2190') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1504') ]] ₴