Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу - молочний цвет, 36р (є розміри)
Нет в наличии
Код:003941559
Характеристики Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу - молочний цвет, 36р (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Молочний |
| Состояние | Новое |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 98% поліестер, 2% еластан |
| Фасон | клеш |
| Тканина | Джинс |
| Розмір на фото | 36 |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Джинси |
| Ширина по стегнам | 34 - 44см; 36 - 45см; 38 - 46см; 40 - 47см; 42 - 48см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 111см; 36 - 112см; 38 - 113см; 40 - 114см; 42 - 115см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 84см; 36 - 85см; 38 - 86см; 40 - 87см; 42 - 88см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 32см; 36 - 34см; 38 - 36см; 40 - 38см; 42 - 40см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу - молочний цвет, 36р (є розміри)
Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу — стильна модель із трендовим ретро-настроєм, яка додає образу витонченості та динаміки. Бахрома по низу виступає акцентною деталлю, роблячи джинси більш виразними та сучасними.
Джинси приталені по фігурі та розкльошуються від коліна, створюючи елегантний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу - молочний цвет, 36р (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу - молочний цвет, 36р (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2110') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1795') ]] ₴