Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Однотонні джинси Palazzo - джинс цвет, 36р (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887400
Характеристики Однотонні джинси Palazzo - джинс цвет, 36р (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застежка | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | Новое |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | палаццо |
| Тканина | Джинс |
| Розмір на фото | 34 |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Джинси |
| Ширина по стегнам | 34 - 50см; 36 - 52см; 38 - 54см; 40 - 56см; 42 - 58см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 113см; 36 - 113см; 38 - 113см; 40 - 114см; 42 - 114см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 83см; 36 - 83см; 38 - 83см; 40 - 84см; 42 - 84см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 35см; 36 - 37см; 38 - 39см; 40 - 41см; 42 - 43см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонні джинси Palazzo - джинс цвет, 36р (є розміри)
Однотонні джинси Palazzo — стильна базова модель у трендовому широкому крої. Висока посадка красиво підкреслює талію та формує подовжений силует, а вільні штанини додають образу сучасного характеру й комфорту.
Джинси застібаються на блискавку та ґудзик, мають практичні врізні кишені спереду та накладні ззаду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонні джинси Palazzo - джинс цвет, 36р (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Однотонні джинси Palazzo - джинс цвет, 36р (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1960') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1670') ]] ₴