Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Товар не доступен
Однотонний спортивний костюм із худі з капюшоном і прямими штанами - світло-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Однотонний спортивний костюм із худі з капюшоном і прямими штанами - світло-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Фасон | з капюшоном |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | 47см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 53см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
| Ширина по стегнам | 62см |
| Довжина по боковому шву, см | 113см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 78см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонний спортивний костюм із худі з капюшоном і прямими штанами - світло-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Однотонний спортивний костюм — стильний і зручний варіант для щоденного носіння. Виконаний у сучасному силуеті, він поєднує комфорт і лаконічний дизайн, створюючи базовий образ у спортивному стилі.
Худі має вільний фасон із капюшоном, що додає образу динамічності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонний спортивний костюм із худі з капюшоном і прямими штанами - світло-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0