Характеристики Пам'ять 16Gb DDR4, 3200 MHz, Wibrand, CL22, 1.2V (WI3200DDR4D/16GB)
| Производитель | Wibrand |
| Частота памяти | |
| Призначення пам'яті | для настільного ПК |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Комплект | одна планка |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Напруга | 1.2 В |
| Таймінг | CL22 |
| Підсвічування | немає |
| Радіатор | без радіатора |
Всего отзывов:0
-18%