Пила торцювальна Ryobi ONE+ RMS18190-0 акумуляторна 18В без АКБ та ЗП
продано - 0 шт.
0 шт.
В наличии
Пила торцювальна Ryobi 18V ONE+TM RMS18190-0, що входить до системи Ryobi ONE+TM, що включає більше 150 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля та багато іншого, ідеально підходить для виконання прямих або кутових пропилів в обробці дерева, дверного облицювання та багато іншого. Нова розсувна пила торцювальна 18V ONE+ 190 мм від RYOBI компактна і легка і важить всього 10 кг. Вбудовані ручки для перенесення з обох боків пили полегшують транспортування.