Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Постільна білизна MirSon Бязь Ranforce Elite 17-0507 Peppa 110х140 дитячий (2200004659855)
| Производитель | |
| Цвет | Синьо-зелений |
| Розмір | дитячий |
| Розмір простирадла | 110 х 160 см |
| Розмір підковдри | 110 х 140 см |
| Розмір наволочки | 40 х 60 см |
| Матеріал | бязь |
| Комплектація | 40х60 - наволочки - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Щільність матеріалу | 165 |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з текстовим принтом |
| Тип застібки | на блискавці |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Постільна білизна MirSon Бязь Ranforce Elite 17-0507 Peppa 110х140 дитячий (2200004659855)
0.0
Всего отзывов:0
Постільна білизна MirSon Бязь Ranforce Elite 17-0507 Peppa 110х140 дитячий (2200004659855)
[[ getCurrentDecimal('1404') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1397') ]] ₴