Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Товар не доступен
Посудомийна машина Bosch SMS44DI01T
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Посудомийна машина Bosch SMS44DI01T
| Производитель | BOSCH |
| Высота | 84.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Уровень шума | 48 децебел |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Класс энергопотребления | |
| Кількість програм | 10 |
| Також шукають | з шириною 60 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Програми | економічна |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Особливості | використання таблеток "все в 1" |
| Тип | окремостояча |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Посудомийна машина Bosch SMS44DI01T
0.0
Всего отзывов:0