Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Посудомийна машина Hansa ZIM635PH
| Производитель | |
| Высота | 81.5 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Уровень шума | 49 децебел |
| Класс энергопотребления | |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Тип | вбудована |
| Особливості | функція запам'ятовування |
| Програми | самоочищення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 - 87 х 60 х 58 см |
| Колір | сірий |
| Також шукають | з шириною 60 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Посудомийна машина Hansa ZIM635PH
0.0
Всего отзывов:0
Посудомийна машина Hansa ZIM635PH
[[ getCurrentDecimal('16198') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('16198') ]] ₴