Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Посудомийна машина Prime Technics PDW 4595 BI
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Посудомийна машина Prime Technics PDW 4595 BI
| Производитель | |
| Тип управления | |
| Высота | 815 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Класс энергопотребления | |
| Состояние | |
| Вариант установки | Полновстраиваемая |
| Класс мойки | A |
| Класс сушки | A |
| Количество программ мойки | 5 |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Максимальная загрузка | 9 |
| Уровень шума | 49 |
Читать полностью
Сховати
Описание Посудомийна машина Prime Technics PDW 4595 BI
Посудомийна машина Prime Technics PDW 4595 BI Посудомийна машина Prime Technics PDW 4595 BI повністю вбудовується в кухонну шафу. Її максимальна місткість становить 9 комплектів посуду, на очищення яких потрібно 9 літрів води. Прилад належить до класу енергоспоживання А++, а рівень шуму під час його функціонування не перевищує 49 дБ. Верхній кошик регулюється за висотою, звільняючи місце внизу для габаритних каструль і сковорідок. Допускається половинне завантаження внутрішньої камери, водночас споживання води й електроенергії скорочується на 30%. Таймер відтермінування на 3, 6 і 9 годин дає змогу почати роботу в зручний час. Найоптимальніший режим для кожного завантаження можна підібрати за допомогою п'яти автоматичних програм. Керується посудомийна машина Prime Technics PDW 4595 BI надійними механічними перемикачами.
Отзывы и вопросы о - Посудомийна машина Prime Technics PDW 4595 BI
0.0
Всего отзывов:0