Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.26 г |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 160 мм |
| Тип | ретранслятор,повторювач |
| Тип антенны | зовнішня |
| Количество антенн | 2 шт. |
| Температура експлуатації | 0...+40°С |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 3.6 Вт |
| Захист інформації | WEP,WPA2-PSK,WPA-PSK |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | + |
| Обєм | 0.0014 м3 |
| Комплектація | Коротка інструкція,Повторювач |
| Габарити | 80x77.3x77.8 мм |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Інтерфейс | 10/100 Мбіт / с порт RJ-45 |
| Операційна система | Windows,Mac OS,NetWare,UNIX,Linux |
| Сертифікація | RoHS,CE |
| Режими роботи | режим підсилювача Wi-Fi сигналу,точка доступу |
| Стандарти | IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Температура експлуатації | 0...+40°С |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | n/b/g |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 Мбіт/с |
| Функції бездротового режиму | Фільтрація за MAC-адресою Wi-Fi-клієнта,Доменне ім'я для авторизації |
| Гарантия | 24 місяця |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | n/b/g |
| Гарантия | 24 місяця |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |