Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 61.2 кг |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 46.5 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | |
| Класс отжима | |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Особенности | Бокові панелі StableTech Датчик температури Сенсор завантаження - визначає вагу білизни |
| Дисплей | так |
| Функції | стоп насос |
| Колір дверцят | чорний |
| Тип | вузькі 32-47 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.951 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 55 л |
| Кількість програм | 15 |
| Програми прання | Швидке прання 20' |