Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Пральна машина напівавтоматична Liberton LWM-6200 PUMP, White/Black, з 2 барабанами, завантаження 6.2 кг, 3 режими, 1350 об/хв, клас енергоспоживання А+, 66.8х40х76.5 см
| Производитель | |
| Высота | 76.5 мм |
| Ширина | 66.8 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Класс энергопотребления | |
| Тип загрузки | вертикальний |
| Колір | White/Black |
| Тип | напівавтоматична |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Максимальне завантаження | 6.2 кг |
| Дисплей | немає |
| Кількість програм | 3 програми |
| Швидкість віджиму | 1350 об/хв |
| Режим сушіння | немає |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пральна машина напівавтоматична Liberton LWM-6200 PUMP, White/Black, з 2 барабанами, завантаження 6.2 кг, 3 режими, 1350 об/хв, клас енергоспоживання А+, 66.8х40х76.5 см
0.0
Всего отзывов:0
Пральна машина напівавтоматична Liberton LWM-6200 PUMP, White/Black, з 2 барабанами, завантаження 6.2 кг, 3 режими, 1350 об/хв, клас енергоспоживання А+, 66.8х40х76.5 см
[[ getCurrentDecimal('6736') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6736') ]] ₴
