Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Товар не доступен
Прямі джинси Wide leg із високою посадкою - блакитний цвет, XL (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Прямі джинси Wide leg із високою посадкою - блакитний цвет, XL (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | Новое |
| Міжнародний розмір | XL |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 95% коттон, 3% поліестер, 2% віскоза |
| Фасон | вільний |
| Тканина | Джинс |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Джинси |
| Ширина по стегнам | S - 48см; M - 50см; L - 52см; XL - 54см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 103см; M - 104см; L - 105см; XL - 106см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 71см; M - 72см; L - 73см; XL - 74см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 35см; L - 37см; XL - 39см |
Читать полностью
Сховати
Описание Прямі джинси Wide leg із високою посадкою - блакитний цвет, XL (є розміри)
Прямі джинси Wide leg із високою посадкою — стильна базова модель, яка підкреслює фігуру та дарує комфорт у щоденному носінні. Завдяки широкому крою вони виглядають сучасно й легко поєднуються з будь-яким гардеробом.
Джинси виконані зі тонкого однотонного деніму, мають втачний пояс із петлями під ремінь та застібку на ґудзик і блискавку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Прямі джинси Wide leg із високою посадкою - блакитний цвет, XL (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0