Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Europower EP-MPS-1000/12
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В ± 10% |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Додатково | струм заряду акб - 5/10/15/20A |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 190 х 350 х 230 мм |
| Вага, кг | 12.8 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Europower EP-MPS-1000/12
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Europower EP-MPS-1000/12
[[ getCurrentDecimal('7966') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7785') ]] ₴