Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення Powercom MAC-6000 (MAC6000)
В наличии
Код:002624859
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Powercom MAC-6000 (MAC6000)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 6000 Вт |
| Потужність, ВА | 6000 В*А |
| Вхідна напруга | 120-276 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 20 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 20 |
| Кількість розеток | клемне підключення |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 257 х 590 х 570 мм |
| Вага, кг | 86 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Powercom MAC-6000 (MAC6000)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Powercom MAC-6000 (MAC6000)
[[ getCurrentDecimal('131971') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('131821') ]] ₴