Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Powercom MAC-6000 (MAC6000)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 6000 Вт |
| Потужність, ВА | 6000 В*А |
| Призначення | для серверних стійок |
| Вхідна напруга | 120-276 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 20 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 20 |
| Кількість розеток | клемне підключення |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 257 х 590 х 570 мм |
| Вага, кг | 86 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Powercom MAC-6000 (MAC6000)
Джерела безперебійного живлення серії MACAN виконані за технологією онлайн або подвійного перетворення, забезпечують максимальний захист для обладнання від всіх можливих проблем в електромережі. Моделі нового покоління, їх відрізняє технічна досконалість, багатий набір функціоналу.
Високий коефіцієнт потужності (PF = 1) забезпечує високу продуктивність. Корисними при експлуатації будуть робота в режимі високої ефективності, гаряча заміна акумуляторних батарейних блоків, можливість підключення зовнішніх батарейних блоків для отримання необхідного часу автономії.
Всі моделі MAC оснащені багатофункціональним ЖК-дисплеєм, а також портами USB і RS-232 і внутрішнім слотом для SNMP-адаптера, необхідного для організації віддаленого управління пристроєм і моніторингу його стану за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Призначення: для серверних стійок Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури: безперервної дії (on line) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 6000 Вт Потужність, ВА: 6000 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 120-276 В Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 20 Вбудована батарея: 12V / 7AH x 20 Кількість розеток: клемне підключення Час переходу на батарею, мс: 0 Інтерфейс підключення: RS-232 Інтерфейс підключення: USB РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 257 х 590 х 570 мм Вага, кг: 86 кгВідгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Powercom MAC-6000 (MAC6000)
[[ getCurrentDecimal('132121') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('132121') ]] ₴