Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 1000 AT (10122180)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 80 до 300 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 191 x 327 мм |
| Вага, кг | 9.11 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 1000 AT (10122180)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 1000 AT (10122180)
[[ getCurrentDecimal('18488') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18488') ]] ₴