Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar Ritar RTP600 (360W) Proxima-L (RTP600L)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | недорогі |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 143 x 314 x 97 мм |
| Вага, кг | 4.6 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Ritar Ritar RTP600 (360W) Proxima-L (RTP600L)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar Ritar RTP600 (360W) Proxima-L (RTP600L)
[[ getCurrentDecimal('2875') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2869') ]] ₴