Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-2KS-LCD
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | 4 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 6 |
| Вбудована батарея | 12V / 7.5AH x 6 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 482 х 600 х 87 мм |
| Вага, кг | 24 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-2KS-LCD
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-2KS-LCD
[[ getCurrentDecimal('25798') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('25798') ]] ₴