Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LED, 12V (RTSW-600 L12)
| Производитель | |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Вхідна напруга | 160 до 275 В |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 330 х 108 х 160 |
| Вага, кг | 3.5 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LED, 12V (RTSW-600 L12)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LED, 12V (RTSW-600 L12)
[[ getCurrentDecimal('4927') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4927') ]] ₴