Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1200VA ( VPC-1200PRM3 ) (VPC-1200PRM3)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Кількість IEC розеток, шт | 1 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Вхідна напруга | 162-295 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 125 x 320 x 225 мм |
| Вага, кг | 9.6 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1200VA ( VPC-1200PRM3 ) (VPC-1200PRM3)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1200VA ( VPC-1200PRM3 ) (VPC-1200PRM3)
[[ getCurrentDecimal('5133') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5122') ]] ₴