Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 800VA metal case (VPE-800M)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| Також шукають | недорогі |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95 х 320 х 165 мм |
| Вага, кг | 6.7 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 800VA metal case (VPE-800M)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 800VA metal case (VPE-800M)
[[ getCurrentDecimal('3064') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3057') ]] ₴