Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D (100-000001904)
| Производитель | |
| Семейство процессора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.5 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 5nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 96MB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 4 |
| Розблокований множник | так |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Тип поставки | Tray |
| Також шукають | для rtx 2060 |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D (100-000001904)
0.0
Всего отзывов:0
Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D (100-000001904)
[[ getCurrentDecimal('16421') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('16329') ]] ₴