Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Процесор AMD Ryzen 7 8700F (100-100001590BOX)
| Производитель | |
| Семейство процессора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 4.1 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 4nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 GB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Тип поставки | BOX |
| Також шукають | топові |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Процесор AMD Ryzen 7 8700F (100-100001590BOX)
0.0
Всего отзывов:0
Процесор AMD Ryzen 7 8700F (100-100001590BOX)
[[ getCurrentDecimal('12772') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12756') ]] ₴