Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Процесор INTEL Core™ i7 14700KF (BX8071514700KF)
| Производитель | INTEL |
| Семейство процессора | Intel Core i7 |
| Особенности | підтримка Turbo Boost |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Техпроцес | 10nm |
| Сокет | 1700 |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Кількість потоків | 28 потоків |
| Кеш-пам'ять | 33 MB Intel Smart Cache |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 33MB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Розблокований множник | так |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2023 |
| Тип поставки | BOX без кулера |
| Також шукають | топові |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Процесор INTEL Core™ i7 14700KF (BX8071514700KF)
0.0
Всего отзывов:0
Процесор INTEL Core™ i7 14700KF (BX8071514700KF)
[[ getCurrentDecimal('25082') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('25082') ]] ₴