Резинка для фітнесу Hop-Sport 28-80кг HS-L064RR синя
В наличии
Характеристики:
  • Модель: HS-L064RR
  • Колір синій
  • Матеріал: латекс
  • Довжина: 2080 мм
  • Ширина: 64 мм
  • Товщина: 4,5 мм