Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Розумна розетка Aqara Smart Plug (SP-EUC01)
| Производитель | |
| Тип бездротової передачі | ZigBee 3.0 |
| Вхідна напруга | 220 - 240 В |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Максимальний струм | 10 А |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Особливості | моніторинг енергоспоживання |
| Навколишнє середовище | 0°С - +35° С |
| Розміри (В х Ш х Д) | 62 х 62 х 78 мм |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Розумна розетка Aqara Smart Plug (SP-EUC01)
0.0
Всего отзывов:0
Розумна розетка Aqara Smart Plug (SP-EUC01)
[[ getCurrentDecimal('1709') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1709') ]] ₴