Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Акустична ефективність, Дб | 26-28 |
| Артикул производителя | AU638-I |
| Гарантія, міс | 12 місяців |
| Група калібрів | 6 мм (.243) |
| Довжина/Габарити | 162 х 44,5 мм (збільшення довжини ствола при установці - 147 мм) |
| Дульна різьба | M17x1 |
| Калибр | 6 мм |
| Код товару | 36740259 |
| Країна походження | Фінляндія |
| Маса, г | 445-455 |
| Мoдель | SL7i |
| Тип устройства | Саундмодератор |
Характеристики Саундмодератор Ase Utra SL7i .25 (.243 Win, 6,5х47 Lapua, 260 Rem і 6,5x55) M17x1
В наличии
Код:003392652
Магазин
RIVBOP
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика