Секатор акумуляторний Ryobi RY18SCA-0 18В ONE+ без АКБ та ЗП 5133005024
Нет в наличии
Код:003728225
| Производитель | |
| Длина | 34 мм |
| Длина | 34.0 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Вид | Секаторы аккумуляторные |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Цвет | Зеленый |
| Назначение | Для обрезки |
| Бренд | Ryobi |
| Гарантия | 36 месяцев от производителя |
| Максимальный диаметр реза, мм | 25.0 |
Читать полностью
Сховати
Секатор Ryobi RY18SCA-0 5133005024, акумуляторний ONE+, 18В, до 25 мм (без АКБ та ЗП). Будучи частиною системи Ryobi ONE+TM із понад 200 акумуляторними інструментами для дому, саду, автомобіля, рукоділля та багато іншого, акумуляторні секатори Ryobi RY18SCA-0 ідеально підходять для чистих і точних зрізів для сприяння здоровому росту рослин під час обрізання. Без зусиль зрізає гілки товщиною до 25 мм завдяки надзвичайно гострим обвідним лезам SK5. RY18SCA-0 також має крутний момент до 145 Нм, а оптимальна конструкція леза означає, що вони не ковзають.
Всего отзывов:0