STP60NF06  транзистор  MOSFET N-CH 60V 60A TO-220 150W
STP60NF06  транзистор  MOSFET N-CH 60V 60A TO-220 150W | Зображення 1
STP60NF06  транзистор  MOSFET N-CH 60V 60A TO-220 150W | Зображення 2
STP60NF06  транзистор  MOSFET N-CH 60V 60A TO-220 150W | Зображення 3
STP60NF06  транзистор  MOSFET N-CH 60V 60A TO-220 150W | Зображення 4
STP60NF06  транзистор  MOSFET N-CH 60V 60A TO-220 150W | Зображення 5
STP60NF06  транзистор  MOSFET N-CH 60V 60A TO-220 150W | Зображення 6