Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сукня міді в горох з відкритою спиною - молочний цвет, M (є розміри)
В наличии
Код:003941636
Характеристики Сукня міді в горох з відкритою спиною - молочний цвет, M (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Сезон | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | горох |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Фасон | приталений |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Ширина по стегнам | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Довжина виробу, см | S - 132см; M - 135см; L - 138см |
Читать полностью
Сховати
Описание Сукня міді в горох з відкритою спиною - молочний цвет, M (є розміри)
Сукня міді в горох з відкритою спиною — ефектна та жіночна модель із витонченим силуетом і акцентом на деталях. Класичний принт у горох додає образу легкості та шарму, а відкрита спина робить його більш чуттєвим і стильним.
Сукня приталена, красиво підкреслює фігуру та плавно переходить у прямий крій донизу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Сукня міді в горох з відкритою спиною - молочний цвет, M (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Сукня міді в горох з відкритою спиною - молочний цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1950') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1658') ]] ₴