Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка Case Logic DLC-115 15.6" Black
Нет в наличии
Код:002023799
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики
| Производитель | |
| Вес | 0.68 грамм |
| Материал | |
| Тип | |
| Цвет | Black |
| Особенности | - Дві ручки і знімний ущільнений плечовий ремінь із накладкою проти ковзання забезпечують зручне носіння
- Панель-органайзер у передній кишені для телефону iPod і робочого приладдя також має достатньо місця для кабелів живлення |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 386 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 267 мм |
| Зовнішні розміри | 409х81х289,5 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о -
0.0
Всего отзывов:0