Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Сумка для ноутбука Case Logic 15.6" DLC115 (3201433)
| Виробник | |
| Вага | 0.68 г |
| Матеріал | |
| Тип | |
| Колір | Black |
| Особливості | - Дві ручки і знімний ущільнений плечовий ремінь із накладкою проти ковзання забезпечують зручне носіння
- Панель-органайзер у передній кишені для телефону iPod і робочого приладдя також має достатньо місця для кабелів живлення |
| Зовнішні розміри | 409х81х289,5 мм |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 386 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 267 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Case Logic 15.6" DLC115 (3201433)
Сумка для ноутбука CASE LOGIC 15.6 "DLC115 (DLC115)Стильна і зручна сумка для ноутбука Case Logik незамінна в повсякденному житті. Спеціальне відділення для ноутбука вміщує пристрої з діагоналлю екрана до 15.6 дюйма. Ущільнений високий кишеню на підкладці надійно захистить Ваш планшет з діагоналлю екрана до 10.1. дюймів. Панель-органайзер всередині передньої кишені вміщує мобільний телефон, mp3-плеєр і все необхідне приладдя для роботи, маючи також достатньо місця для зберігання кабелів живлення.Задня панель на блискавці з вбудованою накладною кишенею для смартфона забезпечує окреме зберігання речей, до яких вам потрібен швидкий доступ. Ущільнені неопренові ручки і знімний плечовий ремінь з накладкою проти ковзання забезпечують зручне носіння. А наскрізний отвір на задній панелі дозволяє легко помістити сумку на ручку валізи на коліщатках.Особливості:• Зовнішні розміри (ШхВхГ): 409 x 290 x 79 мм• Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 386 х 267 х 31 мм• Вага: 550 гр Призначення: класичні Тип сумки: сумка Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6" Спосіб закриття: блискавка Матеріал: поліестер Внутрішня ширина під пристрій: 386 мм Внутрішня висота під пристрій: 267 мм Зовнішні розміри: 409х81х289,5 мм Вага: 0.68 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука Case Logic 15.6" DLC115 (3201433)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука Case Logic 15.6" DLC115 (3201433)
[[ getCurrentDecimal('2399') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2399') ]] ₴