Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Сумка для ноутбука Defender 15,6" Geek black (26084)
| Производитель | |
| Вес | 0.49 грамм |
| Материал | |
| Тип | |
| Цвет | Black |
| Особенности | Посилений захист відділення для ноутбука
Зовнішня передня кишеня на блискавці
Додаткова передня кишеня для планшета
Можливість кріплення на ручці валізи-візка |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 425 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 345 мм |
| Зовнішні розміри | 430 х 350 х 115 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Defender 15,6" Geek black (26084)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Defender 15,6" Geek black (26084)
[[ getCurrentDecimal('661') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('661') ]] ₴