| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Призначення | підвищений захист |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Додатковий боковий захист | потовщені стінки |