Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black))
Нет в наличии
Код:002627363
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black))
| Производитель | |
| Вес | 1.223 грамм |
| Материал | |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Додатковий боковий захист | захищене відділення для ноутбука |
| Внутрішня висота під пристрій | 275 мм |
| Тип сумки | сумка-трансформер |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Зовнішні розміри | 420х315х100 мм |
| Кількість основних відсіків | 2 |
| Призначення | молодіжні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black))
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black))
[[ getCurrentDecimal('2474') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2466') ]] ₴