Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black))
| Виробник | |
| Вага | 1.223 г |
| Матеріал | |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Тип сумки | сумка-трансформер |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Кількість основних відсіків | 2 |
| Призначення | молодіжні |
| Зовнішні розміри | 420х315х100 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 275 мм |
| Додатковий боковий захист | захищене відділення для ноутбука |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black))
Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black)) призначена для акуратного транспортування і зберігання Вашого ноутбука з діагоналлю екрану до 16 дюймів. Ця стильна і функціональна сумка-трансформер має регульовані по довжині наплічні ремені з пом'якшувальними підкладками, зручні ручки і регульований по довжині плечовий ремінь, що дозволяють носити сумку в руках, на плечі або як рюкзак.
Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black)) виконана з високоякісного зносостійкого матеріалу, який допоможе захистити Ваш ноутбук від вологи і перепадів температур, а стінки сумки виконані з спеціального амортизуючого матеріалу, який захищає ноутбук від можливих пошкоджень. Сумка має додаткове відділення для аксесуарів, документів, мобільного телефону. Купіть сумку для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black)) за нашою доступною ціною і вона стане Вашим незамінним помічником під час поїздок на роботу, у відрядженні або на відпочинку.
Призначення: молодіжні Тип сумки: сумка-трансформер Рекомендований розмір ноутбуку: 16" Спосіб закриття: блискавка Кількість основних відсіків: 2 Матеріал: поліестер Внутрішня ширина під пристрій: 380 мм Внутрішня висота під пристрій: 275 мм Зовнішні розміри: 420х315х100 мм Додатковий боковий захист: захищене відділення для ноутбука Вага: 1.223 кгВідгуки та питання про - Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black))
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black))
[[ getCurrentDecimal('2711') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2711') ]] ₴