| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Особенности | True регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 13" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 310 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 210 мм |