Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Світильник парковий Electrum Globe 150 Призматик (B-IP-0816)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Світильник парковий Electrum Globe 150 Призматик (B-IP-0816)
| Производитель | |
| Мощность | 40 Вт |
| Цоколь | |
| Датчик движения | немає |
| Тип лампы | немає даних |
| Монтаж | прилаштовуваний |
| Кольорова температура | немає даних |
| Світловий потік | немає даних |
| Напруги живлення | 220 В |
| Кількість цоколів | 1 |
| Віддалене управління | нет |
| Ступінь захисту корпусу | IP44 |
| Габарити | 150 мм |
| Колір | золотистий |
Читать полностью
Сховати
Описание Світильник парковий Electrum Globe 150 Призматик (B-IP-0816)
Парковий (ландшафний) світильник призначений для декоративного освітлення террас, аллей, парків,присадибних ділянок, місцевого контурного освітлення архітектурних форм. Основа - ударостійкий пластик з монтажним фланцем. Розсіювач - сферичної форми з поліметилакрилата. Поверхня розсіювача - гладка опалова або призматична золотиста. Джерело світла - стандартна лампа розжарення чи енергозберігаюча. Монтаж - вінцевий, на вертикальній опорі - трубі за допомогою гвинтів. Установочний розмір D=60мм.
Отзывы и вопросы о - Світильник парковий Electrum Globe 150 Призматик (B-IP-0816)
0.0
Всего отзывов:0