Світильник светлодіодний Biom SMART SML-R07-50/2 3000-6000K 50Вт с д/у
продано - 0 шт.
0 шт.
Потужність виробу становить 50 Вт, що еквівалентно традиційній лампі з енергоспоживанням у 450 Вт та світловим потоком 3800 лм. Тобто, світловіддача у даному випадку дорівнює 76 лм/Вт. Індекс передачі кольору доведений виробником до 80 од. Завдяки використанню спеціальних лінз, кут розсіювання світла досягає 170°.
Плафон світильника виконаний з полікарбонату, а арматурна частина – з металу. Його діаметр дорівнює 380 мм, а товщина – 70 мм. Оціночний термін служби – близько 40 тисяч годин.