Светильник светодиодный Biom DL-R401-24-6 6200K 24Вт без д/у
продано - 0 шт.
0 шт.
Нет в наличии
Характеристики Назва Светильник светодиодный Biom DL-R401-24-6 6200K 24Вт без д/у Потужність 24 W Форма світильника Круглі Температура світла 6200 K Колір світіння Холодний білий Еквівалентна потужність 216 W Робоча напруга 176-265 V Світловий потік 1920 Lm Світлова віддача 80 Lm/W Індекс передачі кольору, Ra 80 Тип розсіювача Матовий (Frosted) Кут світіння, ° 170 Вид монтажу Накладні Габаритний розмір, мм 330х60 Матеріал корпусу Метал Клас захисту IP20 Тип управління - Гарантійний термін 12 м Пульт управління в комплекті Ні Можливість діммірованія Не димуються Колір плафона Білий Колір арматури Білий Матеріал плафона Полікарбонат Матеріал арматури Метал Форма плафона Коло Тип світлодіодів SMD