Светильник светодиодный Biom SMART SML-S02-70 3000-6000K 70Вт с д/у
продано - 0 шт.
0 шт.
Нет в наличии
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S02-70 відноситься до серії розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Лицьова панель виконана у білому кольорі з чорною окантовкою. Форма приладу – квадрат, який має довжину сторони 430 мм та товщину – 60 мм. Виріб може змінювати температуру світла у інтервалі від 3000 до 6000 К. Світильник розрахований на потужність 70 Вт, але фактично рівноцінний за яскравістю виробу на 630 Вт: його світловіддача становить 80 лм/Вт при світловому потоці 5600 лм. Кут розсіювання доведений виробником до 170°, а індекс передачі кольору – до 80 од. Матеріал основної частини – метал, а розсіювача – полікарбонат. Робочий діапазон напруг – від 175 до 265 В, клас захисту – IP20. Дистанційний пульт поставляється у комплекті та має габарити 148х39х20 мм. Він віддалено здійснює плавне регулювання температури кольору та яскравості, а також вмикає режими таймера та нічника.