Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-60-CW-20 білий, негерметична, 1м
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
| Производитель | |
| Состояние | |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 60 шт/м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Размер | 8х2 мм |
| Световая отдача | 145 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 940 Lm |
| Потребляемая мощность | 6,5 Вт/м |
| Температура світла | 7000-7500 K (Холодне світло) |
| Срок службы | 35000 ч |
Читать полностью
Сховати
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені навіть дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 950 лм та споживану потужність 6,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 7000-7500 К, кут світіння – 120°.