НазваСвітлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-CW-20-V2 915 Lm/m біла, негерметична
Робоча напругаDC 12V
Размер8х2 мм
Световая отдача100 Lm/W
Світловий потік, Lm915 Lm
Потребляемая мощность9 Вт/м