Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-NW-20 нейтральна біла, негерметична, 1м
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-NW-20 нейтральна біла, негерметична, 1м
| Производитель | |
| Состояние | |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 240 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-NW-20 нейтральна біла, негерметична, 1м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Размер | 10х2 мм |
| Световая отдача | 115 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2300 Lm |
| Потребляемая мощность | 20 Вт/м |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Срок службы | 20000 ч |
Читать полностью
Сховати
Описание Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-NW-20 нейтральна біла, негерметична, 1м
Дана стрічка уособлює собою нове покоління виробів класу «Стандарт». Якщо у моделях минулої серії використовувалися світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, то у нових вона становить 18-20 лм. Окрім того, для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вище, аніж у попередниць.
Енергоспоживання стрічки становить 20 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 240 шт. Колірна температура виробу – 4000-4500К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.