Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-60-CW-20-V2 біла, негерметична, 1м
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
| Производитель | |
| Состояние | |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 60 шт/м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Размер | 8х2 мм |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 480 Lm |
| Потребляемая мощность | 4,8 Вт/м |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
Читать полностью
Сховати
Енергоспоживання стрічки становить 4,8 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 60 шт. Колірна температура виробу – 6000-6500К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 35 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.