НазваСвітлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-CW-65-V2 біла, герметична, 1м
Робоча напругаDC 12V
Размер10х2 мм
Световая отдача62,5 Lm/W
Світловий потік, Lm900 Lm
Потребляемая мощность14,4 Вт/м