НазваСвітлодіодна стрічка OEM ST-50-12-2835-120-WW-20 (50м) тепла біла, негерметична, 1м
Робоча напругаDC 12V
Размер8х2 мм
Световая отдача100 Lm/W
Світловий потік, Lm915 Lm
Потребляемая мощность9 Вт/м