Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Класс защиты | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K, 12В, IP65 білий |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Размер | 47х30х4 мм |
| Світловий потік, Lm | 250 Lm |
| Потребляемая мощность | 2.4 Вт |
| Температура світла | 6500 K |
Товар не доступен
Характеристики Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K, 12В, IP65 білий
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика